JSP 3:5 Wyzwolenie

W meczu inaugurującym rundę wiosenną JSP Warta Zawiercie przegrała 3:5 (2:2) z wiceliderem ligi Wyzwoleniem Chorzów. Bramki dla zawiercian zdobywali kolejno: Drużbiński, Leks, Pałka.

Gospodarze już po niespełna 20 minutach prowadzili dwoma bramkami, najpierw po rzucie rożnym bramkarza chorzowian pokonał Dominik Drużbiński, parę minut później na listę strzelców wpisał się Wiktor Leks. Końcówka pierwszej połowy okazała się jednak bardzo nerwowo co spowodowało dwie szybkie bramki gości.

W drugiej części meczu po wymanewrowaniu trzech rywal piękną bramką popisał się Robert Pałka, jednak jego bramka nie dała zwycięstwa gospodarzom i mecz zakończył się wynikiem 3:5.

W ramach 13. kolejki Warta zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Nowy Bytom. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 12 kwietnia.